چاپ & حق چاپ و نشر

حق چاپ و نشر

(c) Big Dutchman AG (Holding)
Auf der Lage 2
49377 Vechta-Calveslage
Postfach 1163
49360 Vechta
آلمان

Tel.: 04447-8010
Fax: 04447-801237
E-Mail: big@bigdutchman.de

Board of management: Bernd Meerpohl (Chairman of the board of management)– Kai Wehmeyer – Sven Guericke - Dr. Michael Trutzel
Chairman of the supervisory board: Dirk Meerpohl
Court of registration: Amtsgericht Oldenburg HRB 110778
Sales tax identification number: DE 117768014
Registered office: Vechta

Downloads 

ویراستار

Andreas Böske
Tel.: 04447-801-118
Fax: 04447-801-5118
E-Mail: aboeske@bigdutchman.de

مدير بخش امنيت اطلاعات

Thomas Prüllage
Tel.: 49(0)4447-801146
E-Mail: datenschutzbeauftragter@bigdutchman.de

صفحه آرایی 

Bitter & Co. Werbeagentur GmbH
Kathmannhaus Calveslage
Oldenburger Str. 244
49377 Vechta
آلمان

Tel.: 04441-8896880
Fax: 04441-8968822
E-Mail: mail@bitters.de
Internet: www.bitters.de

برنامه ریزی و مدیریت سیستم

Bitmotion GmbH
Immengarten 16-18
30177 Hannover
آلمان

Tel.: 0511-6262930
Fax: 0511-62629310
Internet: www.bitmotion.de
E-Mail: info@bitmotion.de 

اطلاعات عمومی

حداکثر تلاش جهت ارائه اطلاعات صورت پذیرفته است . ولی بهرحال هیچ عملی خالی از اشتباه نیست  لذا بیگ داچمن  مسئولیت زیان های ناشی از این اطلاعات را عهده دار نخواهد بود.

استثناء از مسئولیت

مطالب پیشنهادات آنلاین.۱

بیگ داچمن AG - پس به عنوان BD اشاره - متعهد هیچ تضمینی وجود ندارد که اطلاعات ارائه شده است تا به امروز، درست، کامل و یا برای کیفیت اطلاعات ارائه شده است. ادعای مسئولیت در برابر BD می باشد که به خسارت مادی یا ایده آل مربوط و با استفاده و یا عدم استفاده از اطلاعات ارائه شده و یا ناشی از استفاده از اطلاعات نادرست و ناقص ایجاد می شود کاملا در به همان اندازه محروم BD نمیتواند اثبات شود به عمد مسئول و یا سهل انگاری فاحش مرتکب شده اند.

همه اطلاعات  و غیر الزام آور هستند. BD به طور خاص حقوق خود را تغییر دهید، مکمل و حذف بخش هایی از صفحات یا کل پیشنهاد بدون اطلاع اضافی و یا به آن را متوقف برای یک دوره معینی یا در دسترس نباشد محفوظ است.

مراجع و لینک ها.۲

در مورد مراجع مستقیم یا غیر مستقیم به وب سایت های اشخاص ثالث ( "لینک") که خارج از منطقه BD از مسئولیت دروغ، تعهد مسئولیت تنها باید معتبر باشد اگر BD اطلاع از محتویات گرفته است و آن را از لحاظ فنی امکان پذیر شده است و می تواند اند انتظار می رود که BD می تواند استفاده مانع اگر مطالب غیر قانونی آمد

بنابراین BD اعلام به خصوص که در نقطه ای در زمانی که لینک ها، تنظیم شد مربوط به صفحات مرتبط رایگان مطالب غیر قانونی بود. BD هیچ تاثیری ندارد در طراحی های فعلی و آینده و محتویات مرتبط / صفحات متصل شده است. بنابراین BD این نامه صراحتا خود را از تمام محتویات مرتبط / صفحات متصل هستند که پس از لینک تاسیس شده است تغییر فاصله. در این بیانیه به تمام لینک ها و اتصالات درون پیشنهاد اینترنت خود شرکت و برای ورودی های اشخاص ثالث در کتاب مهمان، گروه های بحث و لیست های پستی ایجاد شده توسط نویسندگان اعمال می شود. تنها عرضه کننده صفحه مراجعه کننده به و کسی نیست که صرفا به انتشار مربوطه از طریق لینک های اشاره در قبال خسارت وارده ناشی از استفاده یا عدم استفاده از اطلاعات ارائه شده در این روش است.

قانون حق مؤلف و نام تجاری.۳

همه علامت های تجاری به نام در ارائه اینترنت و که در آن نام تجاری و علامت تجاری محافظت قابل اجرا هستند بدون هیچ گونه محدودیت به مربوط به قانون علامت تجاری در حال حاضر و حقوق مالکیت از صاحبان رسمی مربوطه. نامگذاری صرف از محصولات به این نتیجه رسیدند که نام های تجاری توسط حقوق اشخاص ثالث محافظت نمی شود نمی شود!

کپی رایت برای اشیاء منتشر شده تولید شده توسط BD خود را با BD باقی مانده است. تولید مثل و یا استفاده از چنین گرافیک، اسناد صدا، ویدئو و متون در نشریات دیگر الکترونیکی و یا چاپ تنها باید با اجازه کتبی صریح BD مجاز است.

اثر حقوقی این محرومیت از مسئولیت.۴

این محرومیت از مسئولیت است که به عنوان بخشی از پیشنهاد اینترنت که از آن این صفحه به آن اشاره شده دیده می شود. در تا آنجا که قطعات و یا عبارت فردی از این متن مطلقا و یا دیگر دیدار با مقررات حقوقی کنونی، قطعات باقی مانده از این سند باقی می ماند غیر آسیب دیده در مطالب و اعتبار خود را.

۵.اعلامیه حفاظت اطلاعات

این وب سایت با استفاده از گوگل آنالیز، یک سرویس تجزیه و تحلیل وب از شرکت گوگل (گوگل). گوگل آنالیز استفاده از به اصطلاح "کوکی ها"، فایل های متنی هستند که در کامپیوتر شما ذخیره می شود و اجازه می دهد که یک تجزیه و تحلیل از استفاده شما از وب سایت. اطلاعات تولید شده توسط کوکی مورد استفاده شما از این وب سایت (از جمله آدرس IP) شما به سرور گوگل در ایالات متحده آمریکا منتقل شده و در آن ذخیره می شود. گوگل این اطلاعات را برای ارزیابی استفاده شما از وب سایت، کنار هم قرار دادن یک گزارش در مورد فعالیت های وب سایت برای اپراتورهای وب سایت و ارائه خدمات مربوط به استفاده از وب سایت و استفاده از اینترنت استفاده کنید. اگر لازم باشد، گوگل این اطلاعات را به اشخاص ثالث انتقال، به شرطی که این است که توسط قانون تصریح شده و یا تا آنجا که اشخاص ثالث پردازش این اطلاعات از طرف گوگل. گوگل خواهد تحت هیچ شرایطی مرتبط آدرس IP خود را با داده های دیگر که توسط گوگل ذخیره می شود .. شما می توانید نصب و راه اندازی از کوکی ها توسط یک تنظیم مناسب از نرم افزار مرورگر شما جلوگیری از. اما لطفا از این واقعیت است که شما را محدود و یا حتی جلوگیری از قابلیت این وبسایت، با انجام این کار آگاه باشند. با استفاده از این وب سایت شما را به استفاده از داده مربوط به شما توسط گوگل در شیوه قبلا توضیح و به منظور قبلا ذکر شد حفظ کنید. شما می توانید با استفاده از گوگل آنالیز را با کلیک کردن بر روی لینک زیر رد. یک کوکی انتخاب کردن خواهد شد بر روی کامپیوتر، که مانع از جمع آوری آینده از داده های خود را در هنگام بازدید از این وب سایت مجموعه: